نتایج جستجو برای عبارت :

بازاریابی اینترنتی – فضایی که برای موفقیت، دیگر نمی توان نادیده گرفت

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
از غم دوری جهانم بغض سنگینی گرفت!من نوشتم کاش بودی بغض غمگینی گرفت!
خیسی چشم و نفس تنگی و درد و سرفه ها!ناگهان از بغضِ قلبم دردِ خونینی گرفت!
مادرِ خسته دلم حال مرا دید و شکست !کلِ دنیا را جنونِ غرقِ نفرینی گرفت!
این جهان جایی برای قلب غمگینم نداشت!ناگهان جان پدر را حس بدبینی گرفت!
یاد ایام قدیم و یاد عشق و فاصله!خانه پیش چشم مادر درد دیرینی گرفت!
درد دوری تو یک کاشانه را ویرانه کرد!خنده های برلب من حس تمرینی گرفت!
اخرین دیدار ما دور از هم و با نام
مفهوم بسیج در غدیر امامت معنا گرفت
وقتی پیمبر دست علی بالا به پهنا گرفت
مفهوم بسیج با حضرت آدم در اول خلقت
وقتی ز نور اهل بیت آدم تن رعنا گرفت
مفهوم بسیج را فاطمه خوب تفسیر کرد
در دفاع از ولایت میخ و در جان آنا گرفت
مفهوم بسیج با امام حسن گرامی تر شد
برای حفظ دین از معاویه صلح بینا گرفت
مفهوم بسیج خون ثارلله است تا بینهایت
دین زنده از آن و بسیج از آن مبنا گرفت
مبنای بسیج حضرت عباس بن علی است
 مشق ما داد و هماره لشکر توانا گرفت
مفهوم بسیج 
قیمتِ سیگار؛ حالم را گرفتداغیِ سشوار؛ حالم را گرفت
تنگیِ تیشرت؛ قلبم را شکستچسبیِ شلوار؛ حالم را گرفت
جنگ، بی آبی، تورّم، قطع برقمجریِ اخبار حالم را گرفت
فکر می‌کردم که خیلی خوشگلم!!دیدن « گلزار » حالم را گرفت
آدمِ بی کار؛ وقتم را ربودآدمِ پرکار حالم را گرفت
گرچه بابا داد پولش را ولیقیمتِ تالار حالم را گرفت
هی خدا بخشید جرمم را ولیوقتِ استغفار حالم را گرفت!
زیر میزی، نرخِ دارو، آمبولانسغصه‌ی بیمار حالم را گرفت
گُل مرتّب کرد احوالِ مرادر ک
وصایت امیر المومنین علیه السلام آخرین واجب الهی
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
قال عمر بن أذینة: قالوا جمیعا غیر أبی الجارود - وقال أبو جعفر علیه السلام: وكانت الفریضة تنزل بعد الفریضة الأخرى وكانت الولایة آخر الفرائض، فأنزل الله عز وجل " الیوم أكملت لكم دینكم وأتممت علیكم نعمتی " قال أبو جعفر علیه السلام: یقول الله عز وجل: لا انزل علیكم بعد هذه فریضة، قد أكملت لكم الفرائض.
امام باقر علیه السلام فرمودند: واجبات یكى از پس دی
مفهوم بسیج 
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
یار جانی خطّه‌ی خوبان گرفتجان خرید و جان بداد و جان گرفت
این زمین و این زمان بازی اوستهر دو سوی مرگ را ایشان گرفت
اغتشاش روزگار از کس مبیناین تکانْ عالم ز شصت آن گرفت
لرزش دست من و ضربان دوستاین چنین تحفه نه کس آسان گرفت
این چنین رقصی که ناپیدا خوش استاین چنین کوبی که دل جنبان گرفت
این همه شوری که خلق از خویش زدحضرت حق جمله را تاوان گرفت
گفت حلمی حرف نور و پر کشیدسایه در دنباله‌اش طغیان گرفت
موسیقی: Worakls - Inner Tale
قیمت جهانی آب از قیمت نفت
پیشی گرفت. قیمت جهانی آب از قیمت طلا پیشی گرفت. قیمت جهانی آب از قیمت
…. پیشی گرفت. تعجب نکنید، این ها تیتر خبرهایی است که دیر یا زود به
چشممان خواهد خورد. اولین تیتر که که مدت هاست محقق شده و اینکه تیتر بعدی
کی محقق می شوند صبر چندانی نمی خواهد. هرساله مقاله ­های زیاد در مورد
اهمیت آب و بحران های ناشی از کمبود آن در روز جهانی آب
نوشته می شود که پرداختن به این موضوع ها تکرار مکررات است. فقط همین
موضوع در مورد اهمیت
در انتخابات دقیقا چه چیزی انتخاب می شود؟ 
انتخابات عمومی روشی برای تشخیص چیست؟
روشن است که با خط کش نمی توان میزان بلندی صدا را اندازه گرفت. پس با هر روشی نمی توان هر اندازه ای را بدست آورد. خط کش انتخابات چه چیزی را نشان می دهد؟
ادامه مطلب
عشق یعنی نگاهی که هیچ وقت دیده نشد ...
سنگ فرش های خیابان حکایت ها دارند ....
از خستگی ها ....
از امید ....
از عطش ....
از گرما و حرارت آفتاب عشق ...
 عشقی که با تیزتر شدن تیغ آفتاب، بیشتر یخ می بست و شکل می گرفت
عشق یعنی در خیابان یک طرفه ی عیش پررونق فریب دنیا، دنده عقب رفتن
عشق یعنی توقف هنگام چراغ سبز چهاراه لذت ها .... 
عشق یعنی چادری که وصل به قلب شده ...
 نمی توان ....
 باور کنید نمی توان ....

عشق یعنی ............ 
2595 - «هوشنگ امیراحمدی» اپوزسیون مقیم آمریکا که سابقه همکاری با شورای ملی ایرانیانِ آمریکا (نایاک) را دارد، در افشاگری علیه این شورا گفت:‌ “«تریتا پارسی» (موسس نایاک) معتقد بود نباید با مردم صادق بود و باید سرشان کلاه گذاشت. می‌توان از غربی‌ها پول گرفت و گفت که نگرفتم! از ایرانی‌های مقیم آمریکا هم می‌توان پول گرفت و نهایتا توی سرشان هم زد و بهشان فحش داد”لینک منبع: www.b2n.ir/mzdr123
دانلود فایل اصلی

اگر می خواهید به ویروس کرونا مبتلا نشوید و سالم بمانید بخوانید، مطمئنا وقت شما را خواهد گرفت ولی ارزشمندتر از جوک و تصاویر مبتذل خواهد بود.بمب ساعتی  وارد کشور شد!!!این  بار بمب و موشک نیست بلکه یک ویروس کشنده است. ویروسی که با برنامه ریزی آنان و غفلت مسئولین همیشه غایب در صحنه به زودی فاجعه ی عصر حاضر را رقم می زند.حال می توان به آقای وزیر بهداشت که از وجود چنین ویروسی در عربستان اطلاع داشتند و حج امسال را لغو نکردند خرده گرفت.می توان باز ه
متن آهنگ سینا سرلک بنام دختر گل فروش

سختیای زندگی رو نمیشه آسون گرفت با حلب پاره نمیشه سقفی تو بارون گرفت نون بیار کباب ببر اسم یه بازى بود فقط تو صف شلوغ فقر حتى نمیشه نون گرفت این روزا از رو ندارى عاشق و معشوق میشن من یه لیلى میشناسم مهرشو از مجنون گرفت دختر گل فروش از بس که گلاشو نفروخت کاسه ی گدایى رو به سمت این و اون گرفت مردی که گلیمشواز توی آب در نیاورد یه اتاق بی اجاره گوشه ی زندون گرفت هیچ کسی زیر پرش گله رو به چرا نبرد نی شکست و رنگ زوز
      مشق 
در پنجره ی کنسول خطاها، پیام ها و اخطار ها به نمایش داده می شوند .
خطاها به رنگ قرمز نمایش داده می شوند و تا زمانی که رفع نشوند بازی را نمی توان تست یا 
خروجی گرفت.
پیام ها به صورت سفید نوشته می شوند.
اخطار ها به رنگ زرد به نمایش داده می شوند و مانند خطاها نیستند تا زمانی که درست نشدند 
نتوان بازی را تست یا خروجی گرفت

دندان عقل چه زمانی بیرون می زند؟
معمولا چهار دندان عقل رشد می کند که هر یک در انتهای یه سمت قوس دندانی بیرون میزند. معمولا بین هفده تا بیست و
یک سالگی دندان های عقل شروع به بیرون زدن می کنند. گاهی اوقات دندان های عقل بیرون نمی زنند و در زیر لثه می مانند
و یا تنها بخشی از آنها بیرون می زند. به این حالت نهفتگی دندان گفته می شود.
نمی‌توان جلوی نهفته شدن دندان را گرفت اما می‌توان با چکاب های منظم دندانپزشکی و تمیز کردن موثر دندان‌ها و نظارت بر
زن سینی چای را بهانه کرد و کنار مرد نشست ، مرد اخبار را بهانه کرد و از زن فاصله گرفت . زن نزدیک شد و آرام دست مرد را گرفت ، مرد بی حوصله دست از دست زن کشید . زن حرف زد ، مرد سکوت کرد . زن خندید ، مرد سرد بود . زن مادر شد ، مرد عاشق . زن تنها شد ، مرد نفهمید . زن پیر شد در آینه ، مرد نبود .  زن رفت ، مرد سرش را بر گرداند ، تنها مانده بود میان یک قبرستان بزرگ ، و عکس زن که به او لبخند می زد‌ . مرد گریه کرد ، دیر شده بود ؛ زن خندید ، تنهایی تمام شد . مرد فریاد زد
سربازی معاف می شود که به هر دلیل قانون توان خدمت در نیروهای نظامی را نداشته باشد . و معافیت موقت میگیرد تا زمان جنگ.
و چون وی کاملا قانونی و شرعی و کارت معافیت دارد می تواند از تمام امکانات و منابع کشور و خارج از کشور استفاده کند مانند افراد معمولی و فقط در شغل هایی که سلامتی کامل می خاهند دچار مشکل قابل حل می شود . حتی افراد معلول هم می توانند گواهی نامه بگیرند چه برسد به شما. خارج می شود رفت . ویزا می توان گرفت . زن برد . و .........
مسئله ریزش سنگ نمای ساختمان یک امر گشترده و بسیار خطرناک می باشد که با وقوع طوفان این امر تشدید نیز می گردد .پ
 برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان می توان از خدمات ایمن سازی نمای ساختمان بهره گرفت .
روش ایمن سازی نمای ساختمان یک امر تخصصی می باشد. این امر برای تثبیت ایمنی سنگ نما از خدمات پیچ رولپلاک نما باید بهره گرفت
نحوه خواندن درس ریاضی
همانطور که می دانید مطالعه درس ریاضی با سایر دروس متفاوت بوده و نمی توان صرفا از روشی که به یادگیری درس ادبیات می پردازیم، به یادگیری درس ریاضی هم پرداخت. اگر شما نیز از جمله کسانی باشید که در رابطه با درس ریاضی مشکلاتی داشته یا دارید، حتما این سخن معلمین خود را به خوبی به یاد خواهید آورد که در رابطه با درس ریاضی همیشه بیان می کردند که ریاضی، درسی صرفا حفظ کردنی و خواندنی نبوده و باید آن را یاد گرفت. اما سوالی که ممکن ا
اهریمن با موسیقی دشمن است، چنانکه زاهدان از صدای ساز می‌گریزند. زاهدان، فرستادگان اهریمن‌اند و جنگ ایشان با زندگی‌ست. 
زاهد عارف‌نما دامن انسان گرفتمدّعی حق بُد و بوسه ز شیطان گرفتای بره‌ی بندگی جنگ تو با زندگینیک شنو وصف خود: دیو که قرآن گرفت
حلمی | کتاب لامکان
سلام...
از عصر تصمیمم این بود که درمورد اتفاقات امروزم که درون مایه ی طنز داشت پست بنویسم
اما مستند محمد طاها ، همون پسر بچه ای که تو حادثه ی تروریستی رزمایش پارسال اهواز شهید شد رو دیدم و 
دلم گرفت...از بزرگیِ این مرد کوچک که حالا شهید شده دلم گرفت...
از بی مسئولیتی ها ، از پستی ها ، از حرام خوری های به ظاهر حلال خوری از بچه کشی ها دلم گرفت...
پس لازمه امشب رو به احترام محمد طاها ها سکوت کنم...
راستی
یکم مردهامون کم نیستن؟
امام زمان(عج) حق داره هنوز م
Shirazart.blog.ir 
*هنر تصویری خشن ، که بیشتر احیاء مجدد فرم های اکسپرسیونیستی اوائل سده ی بیستم آلمان بود ، و در ایالات متحده ، ایتالیا و ( به ویژه ) طی اواخر دهه ی ۱۹۷۰ در آلمان غربی شکل گرفت .از جمله هنرمندان مرتبط با این سبک می توان جورج باسلیتز، راینر فیتینگ و آنسل کیفر ( آلمان ) ، جولیان اشانبل ( آمریکا) و ساندروچیا ( ایتالیا) را نام برد .این سبک در ایالات متحده به عنوان " نقاشی بد " ( Bad painting) , در ایتالیا به عنوان " فراپیشرو" ( transavanguard) نام گرفت ، و در آلم
۴۹- خون شقایق حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت     آری به اتفاق جهان م یتوان گرفت افشای راز خلوت ما خواست ردشمع   شکر حداکه سر دلش در زبان گرفت زین آتش نهفته که درسینه من است   خورشید شعله ایست که درآسمان گرفت م یخواست گل که دم زنداز رنگ و بوی … خون شقایق – حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت – غزل ۸۷
منبع : فالگیر
        زن سینی چای را بهانه کرد و کنار مرد نشست ، مرد اخبار را بهانه کرد و از زن فاصله گرفت . زن نزدیک شد و آرام دست مرد را گرفت ، مرد بی حوصله دست از دست زن کشید . زن حرف زد ، مرد سکوت کرد . زن خندید ، مرد سرد بود . زن مادر شد ، مرد عاشق . زن تنها شد ، مرد نفهمید . زن پیر شد در آینه ، مرد نبود .  زن رفت ، مرد سرش را بر گرداند ، تنها مانده بود میان یک قبرستان بزرگ ، و عکس زن که به او لبخند می زد‌ . مرد گریه کرد ، دیر شده بود ؛ زن خندید ، تنهایی تمام شد . مرد فر
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++

معمای هفت خواهر در کلبه:

هفت خواهر به یک کلبه رفتند و تصمیم گرفتند که هر کدام کاری را شروع کنند.
اولین خواهر خواندن یک رمان را شروع کرد، دومین خواهر تصمیم گرفت پنکیک درست کند، خواهر سوم تصمیم گرفت شطرنج بازی کند، خواهر چهارم جدول حل کرد، خواهر پنجم لباس ها را شست و خواهر ششم تصمیم گرفت گل و گیاهان را آبیاری کند.
خواهر هفتم چه کاری انجام می داد؟

JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر
                                                     برای حفظ
متن آهنگ خوش خنده ی من سینا درخشنده
دیدمت ، عشق میانِ قلبِ من دامن گرفت
آسمانم از سرِ خوشنودی باریدن گرفت
چشمهایت غصه را از زندگی من گرفت
از همه عالم دلم تصمیم دل کندن گرفت
دلبرِ خوش خنده ی من ، حرفاتو با خنده بزن
لحن قشنگت رو میخوام
بمون همیشه توو دلم ، نازتو دائم میخرم
ادامه مطلب
شراره می‌کشدم آتش از قلم در دستبگو چگونه توان برد سوی دفتر دست؟
قلم که عود نبود، آخر این چه خاصیتی استکه با نوشتن نامت شود معطر دست؟
حدیث حُسن تو را نور می‌برد بر دوششکوه نام تو را حور می‌برد بر دست
چنین به آب زدن، امتحان غیرت بودوگرنه بود شما را به آب کوثر دست
چو دست برد به تیغ، آسمانیان گفتند:به ذوالفقار مگر برده است حیدر دست؟
برای آن‌که بیفتد به کار یار، گرهطناب شد فلک و دشت شد سراسر دست
چو فتنه موج زد از هر کران و راهش بستشد اسب، کشتی و آن
بر همکاران سخت می گرفت. فکر همکاران مشغول او بود: از خانه تا محل کار، از محل کار تا خانه، در محل کار، در خانه...
بهترین ایده ها و طرح ها را می‌توان از خانه تا محل کار طراحی کرد. اما من او نمی گذاشت...
حق الناس مخفی یعنی اینکه
فکر دیگران را مشغول من خود بکنیم... 
دهه هشتاد را می توان دهه ی شروع صنعت سی ان سی در ایران دانست. هر چند قبل از این دهه نیز بطور معدود از سی ان سی در صنایع مختلف در ایران استفاده می شد ولی در این دهه این ابزار جنبه عمومی تر به خود گرفت و مجموعه هایی جسارت ورود به این صنعت را در خود دیدند. متاسفانه عدم ارتباط بین صنایع ایران و کشور های صنعتی علاوه بر تاخیر در ورود این تکنولوژی، مانع رشد سریع کیفی این صنعت در ایران بود که می توان فرایند بلوغ این صنعت را عملا ۱۰ سال در نظر گرفت که برای
روز آخر مدرسه ها امسال؛ یازده تیر ماه بغضم گرفت. تک تکشون رو بغل کردم. آخرین نفر پرنیا بود که گریه م گرفت وقت رفتنش...چهارشنبه 9 مرداد بود. داشتم لیست حضور غیاب پر میکردم یکباره کسی از پشت بغلم کرد. برگشتم دیدم الهام بود و کنارش تینا و پرنیا و حانیه و آتنا و مهرناز و بقیه... گفتن خانوم دیدین یک ماه نشده برگشتیم. دلم پر از نور شد با دیدنشون.
خیلی شاکی بود
میگفت این برف وقت نشناس، شکوفه های گیلاسمو ازم گرفت، حالا باید یه سال دیگه وایسم تا ببینم درختم گیلاساش چه شکلی هستن!
درکش میکنم
آخه یه سالم تگرگ شکوفه های خرمالوی منو ازم گرفت
شکوفه های صورتیِ جوندارِ خرمالومو
همه رو ریخت رو زمین تو باغچه
تگرگِ وقت نشناس
در دوره‌ای که درک مفاهیم بازاریابی به دلایل عمدتاً تجاری(و نه خدمت‌رسانی به جامعۀ تشنۀ بازاریابی) بسیار سخت و با انبوهی از داده‌های درست و نادرست در باتلاق اطلاعات علم مدیریت مواجه است، می‌توان از الگوهای ساده، ایده‌های کاربردی گرفت.
ادامه مطلب
ما را بکشید ، بیشتر می گردیمدر حفظ ولی مثل سپر می گردیمهر چند سلیمانی ما را کشتیددر جنگ شما چو شیر نر می گردیم

مزد یک عمری رشادت را گرفتغرق خون اذن زیارت را گرفتمرگ در بستر برایش ننگ بوداز گل نرجس شهادت را گرفت
حاج مجتبی قاسمی
ره به کوی دلبر خود در نهان باید گرفت 
نِی به ظّن و یا هیاهو و گمان باید گرفت 
سر به هر راهی سپردم ره به مقصودم نَبُرد
آخر ای آرام جان این ره چسان باید گرفت 
یک بگفتا بوی زلفت، وان دگر گفتا ز لعل
ناوکِ بی باکت* اما، از کمان* باید گرفت 
نرگس مستت اگر آشوبگر یا جان ستان 
شهد شیرین از لبانت را نهان باید گرفت 
باده ی نابی که من را همچو رسوا کرده است
رطل مرد افکن* آن کوی مغان باید گرفت 
بر سر آنم شبی جام اَنَالحق* را زنم 
زانکه چون منصور* تیغش را عیان بای
ارز دیجیتال یا Cryptocurrency را می‌توان گونه جدیدی از پول دانست که تحت شبکه بلاک چین توسعه پیدا کرده‌اند. شاید آشناترین گونه ارز دیجیتال که مدت زیادی از فعالیت آن می‌گذرد، بیت کوین باشد. در واقع بیت کوین اولین ارز دیجیتال است که از سال ۲۰۰۹ در دسترس افراد قرار گرفت. پس از بیت کوین، اتریوم به عنوان یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال در دسترس افراد قرار گرفت. این دو ارز دیجیتال هم اکنون در بسیاری از اکسچنج‌های مطرح دنیا به عنوان ارز مرجع در مبادله
                       تاریخچه زیور آلات

می توان گفت قدمت زیور آلات برابر با خود انسان است. از زمانی که انسان کهن خود با طبیعت پیرامون خود دست و پنجه نرم می کرد و برای گذران زندگی خوراک، پوشاک و دیگر مایحتاج فراهم می آورد، درک زیبایی شناسی نیز همراه با تجربیات روزمره در آن شکل گرفت.   
ادامه مطلب
جا دستمال کاغذی خاتم کاری را می توان نمونه ایی از صنایع دستی کاربردی دانست. چرا که جادستمال کاغذی خاتم می تواند بر روی هر میزی قرار گرفته و زینت بخش آن باشد. جعبه دستمال کاغذی چوبی خاتم کاری را می توان با قیمتی مناسب تهیه نمود و خرید آن برای همه اقشار جامعه امکان دارد. جعبه دستمال کاغذی خاتم کاری زیبایی و حس خاص سنتی را به دکوراسیون شما خواهد بخشید. شما می توانید جعبه جا دستمال کاغذی خاتم اعلا را به دوستان خود نیز هدیه دهید.  
جا دستمال کاغذی
کاغذتم رفیقسردت شد بسوزونم..دلت گرفت خط خطیم کن..گریت گرفت باهام اشکاتو پاک کن..اگه سردت شد باهام خودتو باد بزن..اگه حوصلت سر رفت باهام قایق درست کن و بزارم روی آب..اگرم از دستم خسته شدی باهام موشک درست کن و پرتم کن یه جای دور..ز-امینیبا اندکی تضمین
موزن ابرو پرومکس مدل 3808

موزن ابرو «پرومکس» (Promax) مدل «3808» دارای تریمری عمودی و دو عدد شانه‌ی اصلاح است. بر خلاف ماشین‌های اصلاح سر و صورت که دارای خط زن افقی هستند، تریمر موزن های ابرو را به شکل عمودی طراحی می‌کنند تا دید بهتری هنگام اصلاح ابرو وجود داشته باشد. تیغه‌ی تریمر این ماشین اصلاح بسیار ظریف طراحی شده است و با عرض کمی که دارد برای مرتب کردن ابروها کاملاً مناسب است. این تیغه از استیل ضدزنگ ساخته شده است اما از آنجایی که موزن ضد آب ن
خیلی مواقع شده برای اینکه یک آخر هفته‌ی مفرح داشته باشیم، سری به سایت تخفیفان می‌زنیم، پیشنهادهای مختلف رو بررسی می‌کنیم و نهایتا با دوستان یا خانواده، آخر هفته را به خوشی سپری می‌کنیم.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
ادامه مطلب
امشب هم گذشت
یک شب دیگر اضافه شد و هر شب
به خودم نوید میدم که تو قوی تر از دیروزی
چون یک روز دیگر بی او سر کردی
امشب هم گذشت
دلم گرفت برای تمام کسانی که
زیادی برایشان مهربان بودم
زیادی یک رو بودم
زیادی ساده بودم
دلم گرفت برای خودم
خودمی که بودم
خودمی که یک شهر را درمان میکرد
با حرف هایش
با آرامشش
خودمی که برای همه خوبی ها را میخواست
دلم گرفت برای خودم
برای خودمی که شدم
برای یک تکه سنگ
که اگر تمام آدم های دنیا
ها..! بکنند هم ذوب نمیشود
دیگر تمام شد

پیشگفتار:
پرده هوا
در اکثر مرکزها صنعتی و بازرگانی، به کارگیری از دربهای محل ورود برای رفت و آمد پرسنل و حمل و نقل جنس با مشکلاتی به نظر گشوده و بست بودن آن‌ها به هم پا داشته میباشد.پس از سال 1960 با ارتقاء بهای نفت ، قضیه صرفه جویی در مصرف انرژی آیتم اعتنا کشورهای غربی بخصوص آمریکا ایالات متحده قرار گرفت و بتدریج پباده سازی و ایجاد دستگاههای پرده هوا کامل شدن و در مرکزها صنعتی بازرگانی و تجاری گزینه استعمال قرار گرفت دستگاه پرده هوا چه می با
#ارسالی_از_همراهان از ریان ابن شبیب از امام رضا علیه السلام در حدیثی آمده است که ایشان به او فرمودند: ابن شبیب، اگر برای چیزی گریه­ ات گرفت برای حسین بن علی علیه السلام گریه کن چرا که او را سر بریدند همانگونه که گوسفند را ذبح می­ کنند و همراه او هجده نفر از اهل …
نوشته اگر برای چیزی گریه ات گرفت برای حسین بن علی علیه السلام گریه کن … اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
ارزانی های اخیر در ارز  و سکه نشان داد که دولت تحقیر و بیم! اگر نگوییم عمداً گرانی ها را ایجاد کرده است ، می توان به ضرس قاطع می توان گفت که دولت در جلوگیری از گرانی ها توانایی کامل داشته است. دولت حسن روحانی که مثلاً قدرت اجرایی کشور بر عهده آن است ، بایستی کارشناسان اقتصادی را به کمک می گرفت! تا چیزی را که حتی بقال سر هر کوچه می داند که "گرانی ارز روی گرانی خیلی از چیز اثر می گذارد" را به ایشان متذکر شود.
سوال : چرا این وضع ایجاد شده است؟
1) نا کار
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
ارزانی های اخیر در ارز  و سکه نشان داد که دولت تحقیر و بیم! اگر نگوییم عمداً گرانی ها را ایجاد کرده است ، می توان به ضرس قاطع می توان گفت که دولت در جلوگیری از گرانی ها توانایی کامل داشته است. دولت حسن روحانی که مثلاً قدرت اجرایی کشور بر عهده آن است ، بایستی کارشناسان اقتصادی را به کمک می گرفت! تا چیزی را که حتی بقال سر هر کوچه می داند که "گرانی ارز روی گرانی خیلی از چیز اثر می گذارد" را به ایشان متذکر شود.
سوال : چرا این وضع ایجاد شده است؟
1) نا کار
تشخیص نوع بینی

با لمس و مشاهده در آینه می‌توان شکل کلی بینی را در نظر گرفت، اما تشخیص نهایی نوع بینی باید توسط پزشک جراح انجام شود. در واقع پزشک و کارشناس مربوطه، فراتر از تعاریفی مانند بینی استخوانی و گوشتی، میزان پوست، شکل‌پذیری، حجم استخوان و غضروف را با دقت بالا بررسی و اندازه‌گیری می‌کند.
ادامه مطلب
‏روزی چرچیل، روزولت و استالین برای خوردن شام با هم نشسته بودند. در کنار میز، یکی از سگ‌های چرچیل ساکت نشسته بود و به آنها نگاه می‌کرد، چرچیل خطاب به همرهانش گفت: «چطوری می‌شه از این سسِ خردل تند به این سگ داد؟»
روزولت گفت من بلدم و مقداری گوشت برید، سس خردل را داخل گوشت مالید و جلوی سگ انداخت ... سگ گوشت را بو کرد و شروع به خوردن کرد تا اینکه به خردل رسید، خردل دهان سگ را سوزاند و از خوردن صرف نظر کرد.
‏بعد نوبت به استالین رسید. استالین گفت هیچ
من برای رسیدن به مقصد هر روزم سه تا تاکسی سوار میشم.امروز اما عجیب شروع شد. تاکسی اولی بیشتر ازم گرفت به بهونه ی گرونی بنزین.تاکسی دوم هزینه ی روتینش رو به بهونه ی خورد نداشتن بیشتر از یه خانم مسن گرفت. تاکسی سوم، دو برابر ازم پول گرفت و وقتی پرسیدم که گروه شده؟ چنان بله ی محکمی گفت که ترجیح دادم بحث نکنم. نمیدونم چند درصد ماها تو سختیا پشت همیم.اما همینکه هر روز داریم حق هم رو ضایع میکنیم، از هم سوء استفاده میکنیم به بهونه های مختلف، انگار پشتم
غرقم به شب وَ سکوت است حسودِ منآلوده ی عزاست همه تارو پودِ منفکرم نمیرود به درستی به کارِ خودولگردِ پهنه ی شبهاست بودِ منافسرده ام وَ نفرتِ تبدارِ کینه هاپایش گذشت از سرِ حدّو حدودِ منمحوند سایه و شب در سیاهیمهستی گرفت بودنِ خود از نبود مناز خواب جستم و یک پنجره وَ نورپایان گرفت خستگی من ، جمودِ مناز نو رسید روزو سلامم به روز بادتقدیمِ هموطنانم درودِ من  .#احمد_یزدانی #کوتوال_فیروزکوه #انجمن_ادبی_کوتوال #ادبیها #بنیاد_شعر_و_ادبیات_داستانی_
1) استاد عزیز چنان امتحان میان‌ترمی گرفت که هیچکس قادر به پاسخ کامل دادن به سوالات نبود. به معنای واقعی کلمه قیمه ها رو ریخته بود تو ماستا!2) یکی دیگه از اساتید هم خواست از قافله عقب نمونه، آخر کلاس یه کوئیز گرفت که بازم هم...!
3)عزیز دیگری اعلام کرد که اگه همکاری نکنیم و روزهای تعطیل دانشگاه نریم، ماه رمضان بعد از افطار کلاس تشکیل میده برامون! 
بهار پشت زمستان بهار پشت بهاردلم گرفت از این گردش و از این تکرارنفس کشیدن وقتی که استخوان به گلونگاه کردن وقتی که در نگاهت خاراگر به شهر روی طعنه های رهگذراناگر به خانه بمانی غم در و دیوارنمانده است تو را در کنار همراهیکه دوستان تو را میخرند با دینارنه دوستان؛ صفحاتی ز هم پراکندهکه جمع کردنشان در کنار هم دشواربه صبرشان که بخوانی به جنگ مشتاق اندبه جنگشان که بخوانی نشسته اند کنارتو از رعیت خود بیمناکی و همه جارعیت است که تشویش دارد از دربار
اعتراف تلخ غزالی عالم بزرگ اهل تسنن به بیعت‌شکنی عمر بن خطاب و غصب خلافت توسط او
غزالی از علمای بزرگ اهل تسنن و از دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در باره تبریک و تهنیت عمر بن صحاک و پیمانى که در آن روز بست و فقط چند روز بعد آن را فراموش كرد، مى‌نویسد:
واجمع الجماهیر على متن الحدیث من خطبته فی یوم عید یزحم باتفاق الجمیع وهو یقول: « من كنت مولاه فعلی مولاه » فقال عمر بخ بخ یا أبا الحسن لقد أصبحت مولای ومولى كل مولى فهذا تسلیم ورضى وتحكیم ثم بعد
رباعی آن قصر که جمشید در او جام گرفت

آن قصر که جمشید در او جام گرفتآهو بچه کرد و روبه آرام گرفتبهرام که گور می‌گرفتی همه عمردیدی که چگونه گور بهرام گرفت

کلمات کلیدی شعر
#
آن قصر که جمشید در او جام گرفت #
آهو بچه کرد و روبه آرام گرفت #
بهرام که گور می‌گرفتی همه عمر #
رباعی آن قصر که جمشید در او جام گرفت

آن قصر که جمشید در او جام گرفتآهو بچه کرد و روبه آرام گرفتبهرام که گور می‌گرفتی همه عمردیدی که چگونه گور بهرام گرفت

کلمات کلیدی شعر
#
آن قصر که جمشید در او جام گرفت #
آهو بچه کرد و روبه آرام گرفت #
بهرام که گور می‌گرفتی همه عمر #
سعی کرد پتو را محکمتر دور خودش بپیچد. سرما ریز ریز از فاصله‌ی پتو و تشک رد می‌شد و این اصلا خوب نبود. آدم‌ها می‌توانند از سحرخیزی بیزار باشند و همچنان آدم‌های خوبی محسوب شوند. صدای به هم خوردن لیوان‌ها، ریختن چای و بریدن نان‌ها با قیچی آشپزخانه آدم را راضی می‌کند از زیر پتو بیرون بیاید. بیرون آمد. دست گرفت به دیوار. هر قدر هم جای همه چیز را از حفظ باشد، هر قدر هم خانه‌ی خود آدم باشد، بالاخره باید گیجی دم صبح را جدی گرفت. از چارچوب در رد شد.
                                                     برای حفظ
وقتی که دستهای دخترک را گرفت اندامش را به لرزه واداشت. لحظه ای با دودلی سرش را بالا گرفت و به او خیره شد. و آنطور خیره خیره نگاه کردن، با آن چشمهای درشت و اشک آلود. اما دوباره سرش را پایین انداخت.
پسرک میخواست رگهای دختر را به دندان بکشد و خون درونش را مزه کند. میخواست تمام استخوان های دخترک را در آغوشش خرد کند. 
بعد هم دخترک همانطور که سرش را پایین گرفته بود گفت: خداروشکر که مسواک میزنه. حداقل دندون هاش سالمه...
یهو دلم از زمین و زمان گرفت . احساس دلتنگی همه وجودمو گرفت . خدایا به حق همین ساعت همه عزیزای ما رو حفظ کن . 
به حق همین ساعت همه رفتگان ما رو بیامرز . 
به حق همین ثانیه ها و لحظه ها ما رو از شر ادم های بد حفظ کن . 
خدایا اگر کسی بدخواه ما بود از ما دور کن 
خدایا به همه عزیزای ما سلامتی بده . دل خوش و شادی بده . 
قسمت میدم به حق همین لحظه همه ی عزیزان ما به ارزو های خوبشون برسند . 
دختری در انتظار پایان یافتن ناآرامی رود بود تا بتواند خود را در آن ببیند. اما غروب طلوع کرد و رود از طلاتم دست بر نداشت. دخترک با ناامیدی پیش به سوی دهکده گرفت تا امیدوار از فردای باشد که بزرگان دهکده وعده داده اند. مدتی هست که خورشید تخت آسمان را از ماه پس گرفت و دختر منتظر ما به سوی مکان دیدار پیش می رود اما دیگر آن آنجا نیست. تمام برف ها آب شد و دیگر قطره ای نماند تا در شاهراه رود به سوی زندگی ‌‌‌‌‌پیش برود. دختر قصه ما بر روی تکه سنگ نشست و ش
یکی از اصلی ترین راه های حضور شما در دنیای دیجیتال، داشتن یک وبسایت برای هر کسب و کار است.  بعضی از شرکت­ها تنها از طریق وب ­سایتشان درآمدزایی می کنند.

کاهش هزینه
می توان گفت بهترین و ساده ترین روش برای رشد و پیشرفت کسب ­وکار شما این است که هزینه­ ها را کاهش دهید و تنها به سمت رشد و شکوفایی کسب و کارتان تمرکز کنید. کاهش هزینه یک مزیت طراحی سایت برای کسب و کارها می توان در نظر گرفت. وب­سایت بهترین روش کاهش هزینه ­های کسب­ وکار است. هزینه نگهدار
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۹)
همیشه کادر سازی زمانی موفق میشه که مربی دقیق و دلسوز عمل کند، شهید محمد مهدی معروف بود به اینکه آموزش را دقیق می داد و در عوض ، آزمونهای دقیقی هم می‌گرفت، هیچ وقت آموزش نیروها را به اقدام در صحنه عمل واگذار نمی‌کرد و معتقد بود با این روش هم از نهایت توان نیرو در میدان استفاده میشه و هم تلفات زمان و امکانات و نیرو کم میشه
یکی از دوستانش می‌گفت وقتی روایت گری راهیان نور را به ما یاد داد از من این آزمون را گرفت: 
فرض کن توی
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
شبم از بی ستارگی ،شب گور
در دلم پرتو ستاره دور
آذرخشم گهی نشانه گرفت 
گه تگرگم به تازیانه گرفت
بر سرم آشیانه بست کلاغ
آسمان تیره گشت همچو پر زاغ
مرغ شب خوان که با دلم می خواند 
رفت و این آشیانه خالی ماند
آهوان گم شدند در شب دشت 
#آه از آن رفتگان بی برگشت...
شبم از بی ستارگی ،شب گور
در دلم پرتو ستاره دور
آذرخشم گهی نشانه گرفت 
گه تگرگم به تازیانه گرفت
بر سرم آشیانه بست کلاغ
آسمان تیره گشت همچو پر زاغ
مرغ شب خوان که با دلم می خواند 
رفت و این آشیانه خالی ماند
آهوان گم شدند در شب دشت 
آه از آن رفتگان بی برگشت...
تلفن همراه پیرمردی که در اتوبوس کنارم نشسته بود زنگ خورد.
به زحمت، تلفن را با دستهای لرزان از جیبش در آورد..
هرچه تلفن را در مقابل صورتش، عقب و جلو برد، نتوانست اسم تماس گیرنده را بخواند. رو به من کرد و گفت: ببخشید ، چی نوشته؟ .
گفتم:  همه چیزم  ..
پیرمرد با وجدی کودکانه گفت: الو سلام عزیزم …
دستش را جلوی تلفن گرفت و با صدای آرام و شادی مضاعف به من گفت:
همسرم است…
عاشق شدن آسان است آنقدر که همه انسانها توان تجربه کردن آن را دارند.
مهم عاشق ماندن اس
کوچ ومهاجرت کاری سخت وپر از استرس است محلی که زندگی کرده اید را ترک میکنید وبه مکانی نا آشنا با کلی تغییر وارد میشوید پس با اطلاعات کامل پا در این مسید بگذارید

چقدر از مهاجرت به کانادا می دانید ؟
مهاجرت به کشوری که هیچ گاه در آن زندگی نکرده اید و اطلاعات کمی در مورد آن دارید کار بسیار پر ریسکی است .
در مورد مهاجرت به هیچ عنوان نباید احساسی تصمیم گرفت بلکه باید با تحقیق و پرس و جو تصمیمی منطقی و عاقلانه گرفت که در نتیجه ی آن پشیمانی به همراه ندا
ﺑﺎ ﻧﺎﺑﻨﺎ ﻣﺸود ﺁﻫﻨ ﻮﺵ ﺮﺩ،ﺑﺎ ﺮ ﻭ ﻻﻝ ﻣﺸود ﺷﻄﺮﻧﺞ ﺑﺎﺯ ﺮﺩ،ﺑﺎ ﻣﻌﻠﻮﻝ ﺫﻫﻨ ﻣﺸود ﺭﻗﺼﺪ،ﺑﺎ ﺑﻤﺎﺭ ﺳﺮﻃﺎﻧ ﻣﺸود از زندگی گفت،ﺑﺎ ﺁﺩﻡ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺭﻭ ﻭﻠﺮ ﻣﺸود قدم زد،ﻭﻟ،ﺑﺎ یک ﺁﺩﻡ بی احساس،ﻧﻪ ﻣﺸود ﺣﺮﻑ ﺯﺩ،ﻧﻪ ﺑﺎﺯ ﺮﺩ ،ﻧﻪ ﻗﺪﻡ ﺯﺩ،ﻭ ﻧﻪ ﺷﺎﺩ ﺯﻧﺪ ﺮﺩ !!!
یک ضرب المثل چینی می گوید:برنج سرد را می توان خورد، چای سرد را می توان نوشید ،اما نگاه سرد را نمی توان تحمل کرد...
شیطون ظاهرا" خیلی خدا را دوست داشت
و خیلی خیلی او را می پرستید
و در دربار او یکه تازی می کرد
خدا آدم را اختراع کرد و بر سر شیطون هوو آورد 
شیطون مزدش را گرفت
آدم سوگلی شد
شیطون حال آدم گرفت
خدا حالشان را گرفت و 
آدم به زمین آمد 
خدا فرمانی داد و هابیل درست عمل کرد
قابیل با بیل زد تو سر هابیل
هابیل مزدش را گرفت 
روزگار دست قابیلی ها بود 
تا اینکه همه جا قابیلی شد 
خدا به نوح دستور داد کشتی بسازد و همه را سوار کند
نوح به خدا گفت همه چه جوری سوار بشن
شیطون ظاهرا" خیلی خدا را دوست داشت
و خیلی خیلی او را می پرستید
و در دربار او یکه تازی می کرد
خدا آدم را اختراع کرد و بر سر شیطون هوو آورد 
شیطون مزدش را گرفت
آدم سوگلی شد
شیطون حال آدم گرفت
خدا حالشان را گرفت و 
آدم به زمین آمد 
خدا فرمانی داد و هابیل درست عمل کرد
قابیل با بیل زد تو سر هابیل
هابیل مزدش را گرفت 
روزگار دست قابیلی ها بود 
تا اینکه همه جا قابیلی شد 
خدا به نوح دستور داد کشتی بسازد و همه را سوار کند
نوح به خدا گفت همه چه جوری سوار بشن
گوشی Realme 5i در سنگاپور مجوز گرفت
به‌تازگی دو تلفن هوشمند جدید از شرکت Realme در مرجع رگولاتوری مخابرات سنگاپور موسوم به IMDA رویت شده است. این موبایل‌ها Realme 5i و Realme C3 نام دارند. Realme 5i دیروز در IMDA ظاهر شد تا یک قدم به معرفی رسمی نزدیک‌تر شود. این گوشی با شماره مدل RMX2030 قبلا در چند مرجع اطلاعاتی دیگر هم مشاهده شده بود.
پیری فرایندی است که نمی توان جلوی آن را گرفت، اما می توان به کمک برخی اقدامات  روند بروز علائم پیری را کند و به تاخیر انداخت. یکی از بهترین راهکار ها برای به کاهش سرعت پیری، ورزش و رپیم غذایی ضد پیری است. به نظر ساده می رسد، اما در اصل پیروی از یک رژیم ضد پیری چالش های خود را دارد و به مراتب وقت گیرتر و گران تر است.
در این مطلب می خواهیم بهترین و بدترین گزینه های غذایی را برای یک رژیم ضد پیری و سالم به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب
دیدمت از دور
خسته بود پاهات
گفتی از دست این آدما خسته ام
زخماتو شستم، بالتو بستم
.
.
گفت شنبه میاد تهران. یکی دو روز کار داره.
گفت سعیدم اینجاست باهم میاییم
من ولی نمیدونم چرا فقط گریه ام گرفت..
میدونم نمیبینمش.
.
.
نذار بمونه غمت رو دلم عشقِ دردسرساز..
چرا انقد گرفتار توعم؟
میگی باید برم اما
نمیتونی
نمیتونم
.
.
متنفرم از اینکه حتی اینجاهم مجبورم خودمو سانسور کنم..
.
.
سعید پست گذاشته بود تو یه تیکه اش این آیه رو نوشته بود "و ان لیس للانسان الا ما سعی"
از شخصیت فاطمه سخن گفتن بسیار دشوار است.فاطمه یک زن بود ، آنچنان که اسلام می خواهد که زن باشد.تصویر سیمای او را پیامبر ، خود رسم کرده بود و او را در کوران سختی و فقر و مبارزه و آموزش های عمیق و شگفت انسانی خویش پرورده و ناب ساخته بود.
تا که هیزم ها بدست عده ای شر گر گرفتکم کم آتش شد مهیا بعد آن در گر گرفتپشت در بود و به پهلو تکیه بر آن داده بودآتش در شعله زد یکباره معجر گر گرفت​​​خزان زود هنگام و کبود شدن یاس بوستان پیامبر ، تسلیت باد
جامعه آرمانی قرآن کریم را می توان دارای شاخصه هایی دانست: 
١- شاخصه های سیاسی
٢- شاخصه های اقتصادی 
٣- شاخصه های معنوی (معنویت فرد و جامعه ).

با بررسی هر یک از این گزینه ها می توان به نتیجه مورد نظر رسید.
در بعد اول: شاخصه های سیاسی می توان به : مبانی سیاست اسلامی -ماهیت سیاست اسلامی  - اهداف سیاست اسلامی اشاره کرد.
در بعد دوم: به عدالت محوری - نفی تکاثر - کمک به مستضعفان - و... می توان پرداخت.
در بعد سوم: به معنویت فردی  و اجتماعی می توان اشاره کرد.
همه رهبران احزاب شرکت‌کننده در دولت ائتلافی جدید فنلاند به ریاست سانا مارین، جوان‌ترین نخست‌وزیر جهان، همانند خود او زن هستند. جالب است که رهبران چهار حزب از این پنج حزب زنانی‌اند با سن زیر ۳۵ سال. اگرچه سن (پایین) و جنسیت (زن) را نمی‌توان الزاماً به‌عنوان شاخص‌های مطلوب مدیریت و فعالیت سیاسی در نظر گرفت. اما وجود این دو شاخص را می‌توان نشان‌دهنده عبور این جامعه از برخی کلیشه‌های فرهنگی سنتیِ متعارض با دنیای مدرن (مردسالاری و پیرسالار
ابوعثمان مى گوید: من با سلمان فارسى زیر درختى نشسته بودم ، او شاخه
خشکى را گرفت و تکان داد همه برگهایش فرو ریخت . آنگاه به من گفت : نمى
پرسى چرا چنین کردم ؟
گفتم : چرا این کار را کردى ؟
در پاسخ گفت :یک وقت زیر درختى در محضر پیامبر (ص) نشسته بودم ، حضرت
شاخه خشک درخت را گرفت و تکان داد تمام برگهایش فرو ریخت . سپس فرمود:سلمان
! سۆ ال نکردى چرا این کار را انجام دادم ؟
گفتم : منظورتان از این کار چه بود؟
فرمود: وقتى که مسلمان وضویش را به خوبى گرفت ، سپس نما

کارتن لمینت
لمینت چیست ؟
لمینت نخستین مرتبه در سال 1977 در کشور سوئد ساخته شد و برای اولین بار در سال 1980 در بازار مصرف کنندگان قرار گرفت. این ماده مصرفی به سرعت تمام بازار را در بر گرفت و به کشورهای مختلف دنیا وارد شد و مورد استفاده های بسیاری قرار گرفت. لمینت های اولیه کیفیت امروز را نداشتند اما تا پایان دهه 1980 پیشرفت قابل ملاحظه ای در آن ها به وجود آمد. لمینت در حقیقت نوعی پوشش پلاستیک است که علاوه بر صنعت چاپ و بسته بندی در صنایع مختلف دیگر
کمک فنرها از مهمترین اجزای سیستم تعلیق خودرو هستند. فنرهای موجود در کمک فنرها با فشرده شدن، ضربه و تکانه های ناشی از ناهمواری های سطح جاده را جذب کرده و مانع آسیب رسیدن به بدنه اصلی خودرو می شوند. بازویی درون کمک فنرها وجود دارد که نیروی زیاد ذخیره شده در فنر را آهسته آزاد کرده و از جهش ناگهانی خودرو جلوگیری می نماید.
از نشانه های وجود اشکال در سیستم تعلیق می توان به نزدیک شدن کف خودرو به موانع خیابان از قبیل سرعت گیرو دست اندازها، شنیده شدن ص
نام نرم افزار مشهور و محبوب کمپانی بزرگ Adobe برای میکس و مونتاژ فایلهای ویدیویی است. این نسخه با دارا بودن نهایت امکانات و تکنولوژی های نوین در زمینه میکس و مونتاژ ویدیویی و سینمایی، امکان ویرایش و ادیت قدرتمند یک فیلم را برای شما امکان پذیر می سازد.
ادوب پریمیر به غیر از بازسازی ویدیو امکان اضافه کردن افکت های متنوع و حتی صدا گذاری بروی ویدیوها به شیوه های مدرن و با بالاترین کیفیت نیز تعبیه شده است. از نسخه CS نرم افزار Premiere، این محصول جز مجمو
یک شب مار بزرگ برای پیدا کردن غذا وارد دکان نجاری شد٬عادت نجار این بود که موقع ترک کارگاه وسایل کارش را روی میز گذاشته بود.همنطور که مار گشت میزد بدنش به اره گیر کرد و کمی زخم شد.مار خیلی عصبانی شدوبرای دفاع از خود اره را گاز گرفت.این کار سبب خون ریزی دور دهانش شد و او که نمی فهمید که چه اتفاقی افتاده، از اینکه اره دارد به او حمله می کند و مرگش حتمی است تصمیم گرفت برای آخرین بار از خود دفاع کرده و هر چه شدیدتر حمله کند. او بدنش را به دور اره پیجان
هیچ وقت عید رو دوست نداشتم حتی اخرین نفس های اسفند هم برام بی معنی بود،تنها چیزی که از عید میتونست منو به شوق بیاره عطر بهارنارنج های حیاط خونست.
امسال به واسطه کار کردن با بچه ها انگار کمی شور زندگی به عاریت گرفتم.
این روزها ذهنم مدام فلش بک میزنه به خاکستری پارسال،تموم اتفاقات و حس ها زیر ذره بینِ کماگرایی خاکستری بررسی میشه تا سال نود و هفت کنترل کیفیت بشه!
در کمالِ تعجب تاییدِ خاکستری سخت گیر و کمالگرا رو گرفتم :) با خودم به صلح درونی رسیدم
۱. یک بیمار به شدت وسواسی داشتم که هر سوالی رو چندبار می پرسید و قبلش هم سوالا رو یاد داشت می کرد و بعدش می پرسید. چند بار نوبتشو به خاطر شغلش جابه جا کرد تا اینکه بلاخره یک روز اومد ولی استادم برای یک کیس خاص رفته بودن اتاق عمل منم با یک اتند دیگه اولین گرفت tunneling رو زدم و نتیجه اش خدا رو شکر خوب شد، اینم اولین گرفت tunneling من و تحلیل لثه ای که کاملا خوب شد.
سپاه پاسداران: در نخستین ساعات بامداد امروز یک فروند پهپاد جاسوسی "گلوبال هاوک" آمریکا بعد از تجاوز به حریم سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در منطقه روبروی کوه مبارک استان هرمزگان، هدف آتش پدافند نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و سرنگون شد.
گلوبال هاوک (ار کیو-۴) دوربردترین پهپاد عملیاتی جهان است. هواپیمای بدون سرنشینی است با دو بال بلند بدون پس‌گرایی شبیه به بال یک گلایدر، که برای سوار شدن روی هوا و کاهش مصرف سوخت در ارتف
هنگام برداشت محصول بود. شبی از شب ها روباهی وارد گندمزار شد و بخش کوچکی از مزرعه را لگدمال کرد و به پیرمرد کمی ضرر زد.
پیرمرد کینه روباه را به دل گرفت . بعد از چند روز روباه را به دام انداخت و تصمیم گرفت از حیوان انتقام بگیرد . مقداری پوشال را به روغن آغشته کرده، به دم روباه بست و آتش زد . 
روباه شعله ور در مزرعه به این طرف و آن طرف می دوید و کشاورز بخت بر گشته هم به دنبالش در این تعقیب و گریز .
گندمزار به خاکستر تبدیل شد ...
وقتی کینه به دل گرفته و در

آیا دوست دارید شخصیت افراد را بشناسید؟

تحقیقات جدید دانشمندان نشان می‌دهد شخصیت انسان‌ها به طور دقیقی در ظاهر آن‌ها نمود پیدا می‌کند و از روی شکل ظاهری افراد می‌توان به شخصیت درونی آن‌ها پی برد.

آن‌ها متوجه شدند با نگاه کردن به شخصیت افراد می‌توان به درستی خصوصیات اخلاقی آن‌ها مانند میزان اعتماد به نفس ، برون‌گرایی یا درون گرایی و حتی درستکاری آن‌ها را معین کرد.

شرکت کنندگان در این تحقیق چندین گروه از چند دانشگاه از
معماری معاصر ایران از گذشته به سبک اروپایی شل گرفت،این آشنایی در دوره قاجار به سفر ناصرالدین شاه به اروپا اتفاق افتاده او تحت تاثیر معماری آنجا قرار گرفت و سعی کرد آن را به ایران بیاورد،متاسفانه آشنایی قاجاریان با معماری غرب ار طریق عکس ها و کارت های پستال صورت گرفت و از این جهت ساختمان های ساخته شده در این دروه به دور از آگاهی لازم از قواعد معماری بود.و همین سازه ها موجب شد تا مورخان تفاوت بزرگ میان معماری قاجار و معماری اروپا را ناشی از تق
و هرچه بود تلخی و نفرت بود. نفرت؟ چرا نفرت؟ تلخی بس است. نفرت که چیزی نیست. نفرت را آسان می‌توان رد کرد. آسان می‌توان بخشید، آسان می‌توان بخشود، اما نمی‌توان که فراموش کرد. چشم پوشیدن، حتی محبت مجانی، این حتی وظیفه است. ولی تلخی. آی تلخی، تلخی. وقتی که روح تلخ می‌شود، تلخ می‌ماند. کاری نمی‌توانی کرد. تلخی انگ است. داغ است و مُهر و نشانه‌ست. می‌ماند. می‌شود هویت انسان. مانند رنگ چشم. هرچند رنگ چشم دنیا را رنگی نمی‌کند. ولی تلخی... تلخی. تلخی تص
داشت ناخونای رقیه رو می گرفت . کارِ همیشگیه و توی این کار مهارت بالایی داره . تا حالا یک بار هم اتفاق نیافتاده بود اما نمی دونم چی شد که یه لحظه یه نقطه ی قرمز خون روی انگشت رقیه ایجاد شد . تا محمد حسین خونو دید زد زیر گریه و میان و اشک و نالهش فقط می شنیدیم که می گه ، " خواهر جون " ، " رقیه " . مامانشم طاقت نیاورد و زد زیر گریه . مامان و پسر همدیگه رو بغل گرفت بودن و به خاطر یک نقطه خونِ کوچولو رو انگشت رقیه گریه می کردن . منم تو چشام اشک جمع شده بود ، اما
در ارتباط با تعریف خلاقیت می توان گفت این مفهوم به معنای تبدیل ایده های جدید و تخیلی به واقعیت است و فرایند آن دارای 
پنج مرحله جمع آوری اطلاعات ، کار کردن روی اطلاعات در ذهن ، فاصله گرفتن از مسئله ، برگشت ایده و توسعه آن بر اساس بازخوردها است .
به نقل از  سایت روانشناسی فردی فیلیا ، خلاقیت یک استعداد نیست ، یک مهارت است و می توان آن را یاد گرفت . اهمیت خلاقیت از این لحاظ است که به افراد کمک می کند به مهارت های لازم برای موفقیت دست پیدا کنند و هم
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
سلام  اقا واکین فینیکس اسکار گرفت ببین اقا صدرا اسکار رو زدیم توگوشش
الان به قول امیر 
چپ راست یکی جلو بیا
گردنتو بچرخون
دستات بیاد پایین و ابدایی رو بلرزون
چپ‌راست یکی جلو بیا گردنتو بچرخون دستات بیاد پاین شونه هاتو بلرزون.
ای جان الان باید اونجرز گریه کنه. اینم ادامه برا فیلم انگل که بهترین فیلم شد به این کشور
هیچ کس اشکی برای ما نریخت....هرک باما بود از ما گریخت... چند روز روزی ست ک حالم دیدنی ست...حال من از این و آن پرسیدنی ست... گاه بر روی زمین زل میزنم...گاه بر حافظ تفال میزنم... حافظ دیوانه فالم را گرفت...یک غزل آمد ک حالم را گرفت... ما ز یاران چشم یاری داشتیم...خود غلط بود آنچه میپنداشتیم...
دستهامو گرفت ، اصرار داشت برم خونشون ، مامان مخالف بود ، دلش میخواست زودتر برگردیم ، به قدم زدن ادامه دادیم ، هچی میگذشت هوا ابری تر میشد ، اما حالِ دلم خوب بود ! صدا مردم بلند شد ، هر کی از یه سمت میدوید تا خودش رو به 2 تا کوچه بالاتر برسونه ، یک تصادف کرده بود ، فقط شرح ماجرا رو شنیدم ،دلم لرزید ... یکی از انتهای خیابان اومد سمتمون اسم کسی رو که تصادف کرده بود رو گفت ، بی اختیار گریه کردم من اون آدم رو فقط یک بار تو زندگیم دیده بودم اما این خبر باع
یکی از راه ههای پوشاندن کف منزل به غیر
از فرش، موکت می باشد. در گذشته تمام کف خانه با موکت ها پوشیده می شدند
اما امرزوه کف خانه ها را بیشتر با سنگ، سرامیک، پارکت و... می پوشانند. از
انجایی که موکت ها در تمام قسمت های کف از جمله گوشه درب ورودی، زیر پنجره
ها، نزدیک سرویس ها بهداشتی و... همواره در معرض کثیف وآلوده شدن هستند.
موکت ها دائما در معرض خاک گرفتگی هستند هرچند با کشیدن جاروبرقی می توان
تا حدودی خاک آن را گرفت ولی برای پاکیزگی می بایست، مو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها